Życie to dobrze napisana sztuka, z wyjątkiem trzeciego aktu…

Leonard Cohen

…dlatego staramy się aby akt drugi trwał nieskończenie długo.

5 Pora Roku – to zespół artystów i przyjaciół – aktorów, muzyków, wokalistów. Gramy recitale, koncerty, spektakle teatralne. Łączy nas pasja do sztuki, a sztuka daje nam mnóstwo radości. Tą radością dzielimy się z każdym, kto zechce uczestniczyć w naszych wydarzeniach.

Jesteśmy przekonani że naszym repertuarem, wykonaniem i niepowtarzalną atmosferą, skradniemy Wasze serca i dusze.

Zespół 5 Pora Roku

Sylwia Dera

Sylwia Dera

Wokalistka, konferansjerka, dziennikarka radiowa. Radia Plus Gorzów, Radia GO FM (l. 1996-1999) oraz Radia RMG 95,6 FM (l.2007-2008). Studiowała na Uniwersytecie Szczecińskim, Wydział Ekonomiczny.

Cezary Żołyński

Cezary Żołyński

Wokalista, gitarzysta, aktor, reżyser. Ukończył PWST im. Ludwika Solskiego w Krakowie Wydział Lalkarski filia we Wrocławiu, Dyplom reżysera teatru ZASP. Od 1994 roku związany z Teatrem im. Juliusza Osterwy w Gorzowie. Laureat plebiscytu publiczności „Pierścień Melpomeny 2005”. Przygodę z piosenkami Cohen’a zaczął jeszcze na studiach. Fan STAR WARS.

Marek Popis

Gitarzysta. Absolwent Akademii Muzycznej w Poznaniu, w klasie gitary. Współpracował z wieloma muzykami, między innymi z zespołem Jafia, oraz Rastasize, który w znacznej części składa się z muzyków z Jamajki. Współpracuje z Filharmonią Gorzowską. Twórca muzyki do spektaklu muzycznego opartego o poezje Witolda Mierzyńskiego pt.”Życie Raz”. Na co dzień przekazuje swoją wiedzę uczniom Szkół Muzycznych, jako nauczyciel klasy gitary.

Mariusz Ambrożuk

Akordeonista. Finalista „Must be The Music”. Uczestnik programu „Jaka to melodia?”. Występował z włoską wokalistką IN-GRID oraz polską piosenkarką Margaret. Akompaniuje w spektaklach „Trzy razy Piaf”, oraz „Artur Barciś Show”. Obecnie współpracuje z zespołem Piersi oraz Michałem Wiśniewskim.

Mariusz Smoliński

Mariusz Smoliński

Pianista. Absolwent Uniwersytetu Zielonogórskiego oraz Akademii Muzycznej we Wrocławiu (wydział jazzu). Współpracował m.in. z Big Bandem Jerzego Szymaniuka, Piotrem Wojtasikem, Maciejem Sikałą, Piotrem Baronem, Magdą Umer, Ewą Urygą, Zbigniewem Namysłowskim, Herbie H. Hartem, Titilayo Adedokun, Anne Paceo. Występuje na krajowych i zagranicznych scenach. Brał udział w festiwalach Sopot Top Trendy 2013, Sopot TOP of the TOP 2012. Współpracował z orkiestrami Adama Sztaby i Tomasza Szymusia. Wraz z zespołem LemON nagrał płytę, która uzyskała status 'Platynowej’. Z tą samą grupą otrzymał nominację do nagrody „Fryderyk” 2013 w kategorii „Debiut Roku”. Laureat wielu konkursów i festiwali jazzowych.


Foto

Foto: Anna Różycka, Łukasz Bernas


Posłuchaj nas tutaj.